
Гребінець-щітка з виделкою для начосу волосся, подвійна щетина, рожева
105 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6-1
Гребінець-щітка для волосся матова з "виделкою" на кінці ручки та подвійною щетиною для начосу та укладання волосся.
Довжина 25.5 см, ширина 8 см. Колір – рожевий.
Щітка для волосся – це необхідний помічник при укладанні волосся, має оригінальний дизайн.
Гребінець складається з двох частин: одна половина з різної довжини зубами, що чергуються, для створення начісування, друга у вигляді виделки - для оформлення начосу та створення прикореневого обсягу, надання йому потрібної форми. Такий аксесуар стане в нагоді не тільки професійному перукарю, а й звичайній людині в домашніх умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Начісування, Розчісування, Укладання |
| Термостійкість | Так |
| Антистатичність | Так |
| Вилоподібна ручка | Так |
| Довжина зубців | 20 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Колір | Рожевий |
| Тип гребінця | Щітка |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 105 ₴


