NEW

Дитячі розкладні гребінці 3 шт. з дзеркалом, масажна щітка для волосся дитяча складана овальна
300 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RA 4
+380 (93) 442-88-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячі розкладні гребінці-щітки для волосся виготовлені з матового пластику різних кольорів. М'які закруглені зубчики забезпечують щадне розчісування та масажний ефект шкіри голови. На іншій половині гребінця є дзеркало під кришкою, на кришці фігурки мульгероїв.
В упаковці 3 гребінця овальної форми різних кольорів.
Довжина у відкритому вигляді 17 см, у закритому 8 см, ширина гребінця 6 см.
Переваги:
- розкладна конструкція
- вбудоване дзеркало
- м'які закруглені зубчики
- компактний розмір
Цікавий дизайн та вбудоване дзеркало приваблює дітей та сприяє самостійному користуванню. Ця функціональна щітка перетворює щоденний догляд за волоссям на приємну гру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Щітка для волосся |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал зубців/щетини | Силікон |
| Матеріал ручки/основи | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина зубців/щетини | 20 мм |
| Антистатичність | Так |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Призначення гребінця | Розчісування, Укладання |
| Кількість в упаковці | 3 Штука. |
| Оздоблення та прикраси | дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴/упаковка




