
Гребінець для волосся розкладний з дзеркалом, масажна щітка унісекс
110 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RA 1
Легкий складний гребінець для волосся виготовлен з пластику, усередині є дзеркало. М'які пластикові зубчики мають масажний ефект шкіри голови, підходить для щоденного догляду за волоссям. Дорожній пластиковий гребінець незамінний у відрядженні, на роботі, у подорожах. Плоский, не займає багато місця, зручно носити в кишені або сумочці.
Довжина у розкритому вигляді 20 см, у складеному вигляді 10 см, ширина 4 см, ширина робочої зони у відкритому вигляді 5 см.
Переваги:
розкладна конструкція
вбудоване дзеркало
м'які закруглені зубчики
компактний розмір.
Маленька розкладна гребінець-щітка підійде як дорослому, так і підлітку, жінкам та чоловікам.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування, Укладання |
| Термостійкість | Так |
| Антистатичність | Так |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Тип гребінця | Щітка |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | дзеркало |
- Ціна: 110 ₴



