NEW

Дитячий плюшевий рюкзак Куромі, хутряний м'який рюкзак Kuromi 30 х 27 см
380 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SM 3
+380 (93) 442-88-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий плюшевий рюкзак з персонажем японських мультфільмів Куромі / KUROMI виконаний із приємного на дотик штучного плюшу (хутра), шлейки регулюються. Попереду є кишеня на змійці. Затягується зверху шнуром із хутряними помпонами та закривається на кнопку. Колір - чорний.
Розмір рюкзака 30 х 27 см, товщина 15 см.
Ціна вказана за 1 штуку.
Стильний аксесуар для маленьких модниць!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Плюш |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Персонажі | Куроми |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴




