NEW

Дитячий плюшевий рюкзак сумка Лабубу, бежевий хутряний м'який рюкзак LABUBU 22 х 23 см
380 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SM 5-1
+380 (93) 442-88-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий плюшевий рюкзак-сумка Лабубу / LABUBU виконаний із приємного на дотик штучного плюшу (хутра). Текстильні шлейки для рюкзака регулюються та знімаються. М'яка довга плюшева ручка пристібається карабінами для носіння, як сумки. Зверху рюкзак застібається на "блискавку" та закривається на кнопку.
Розмір рюкзака 23 х 22 см, товщина 11 см.
Ціна вказана за 1 штуку.
Лабубу – це ім'я вигаданого персонажа-«монстра», створеного гонконзьким художником Касінгом Лунгом. Лабубу є плюшевою істотою з великими очима і зубастою посмішкою.
Плюшевий рюкзачок - стильний аксесуар для Ваших дітей!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Плюш |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 11 см |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Персонажі | Лабубу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴




