NEW

Дитячий плюшевий рюкзак Лабубу, рожевий хутряний м'який рюкзак LABUBU 33 х 28 см
380 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SM 4-1
+380 (93) 442-88-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий плюшевий рюкзак з об'ємною фігуркою "монстрика" Лабубу / LABUBU виконаний із приємного на дотик штучного плюшу (хутра), шлейки регулюються. Зверху рюкзак застібається змійкою.
Розмір рюкзака 33 х 28 см, товщина 10 см.
Виконаний у двох варіантах – рожевий рюкзак з темно-рожевою фігуркою (1) та зі світло-рожевою Лабубу (2).
Потрібний номер вказати у примітці до замовлення.
Ціна вказана за 1 штуку.
Лабубу – це ім'я вигаданого персонажа-«монстра», створеного гонконзьким художником Касінгом Лунгом. Лабубу є плюшевою істотою з великими очима і зубастою посмішкою.
Плюшевий рюкзачок - стильний аксесуар для Ваших дітей!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Плюш |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 10 см |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Персонажі | Лабубу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴





