
Дитяча м'яка сумочка Куромі / KUROMI з ремінцем через плече, плюшева хутряна сумка
275 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SM 8
+380 (93) 442-88-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча м'яка сумочка з персонажем японських мультфільмів Куромі / KUROMI зі штучного плюшу (хутра). Довга плюшева ручка пристібається карабінами, дві короткі ручки вшиті. Зверху сумочка застібається "змійкою".
Сумочка об'ємна – одна половина сумки наповнена синтепоном, як м'яка іграшка.
Розмір сумочки 23 х 15 см, товщина 11 см.
Стильний аксесуар для маленьких модниць!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Плюш |
| Кількість відділень | 1 |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 9 см |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Персонажі | Куроми |
| Колір | Бузковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴




