
Дитяча м'яка сумочка Лабубу / LABUBU з ремінцем через плече, хутряна сумка
260 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CY 3
+380 (93) 442-88-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча м'яка сумочка з персонажем "монстрик" Лабубу LABUBU із тканини зі штучним хутром (баранчик) та текстильним ремінцем (сумочка-іграшка).
Стильний аксесуар для маленьких модниць!
Розмір сумочки 26 х 21 см, товщина 11 см, висота із вушками 29 см. Вушка м'які, при носінні опускаються.
Регульований ремінець із текстилю кріпиться карабінами. Зверху сумочка застібається "змійкою".
Лабубу – це ім'я вигаданого персонажа-«монстра», створеного гонконзьким художником Касінгом Лунгом. Лабубу є плюшевою істотою з великими очима і зубастою посмішкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Плюш |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 11 см |
| Вага | 140 г |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Персонажі | Лабубу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴

