
Дитяча сумочка з Поп Іт "Кітті", сумка-гаманець Hello Kitty патріотична
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SY 4-1
+380 (93) 442-88-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча силіконова сумочка із текстильним ремінцем "Кітті" (сумочка-гаманець, сумочка-іграшка) з пухирцями Поп Іт в центрі. Колір рожевий із патріотичними жовто-блакитними вставками.
Розмір сумочки 13 х 10 см, товщина 3.5 см.
Регульований ремінець із міцного текстилю кріпиться карабінами. Зверху сумочка застібається "змійкою".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Силікон |
| Персонажі | Hello Kitty |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 13 см |
| Глибина | 3.5 см |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴



