
Краби для волосся "квітка" 12 шт, пластик глянець, 7 см, заколка-краб KRТ 3
420 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KRТ 3
+380 (93) 442-88-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикові глянцеві заколки-краби для волосся "Квітка" 6 забарвлень.
Діаметр квітки 7 см, товщина краба 4 см.
В упаковці 12 штук (по 2 краба кожного кольору).
Товар продається лише упаковкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Заколка–краб |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Оздоблення та прикраси | Квіти |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Покриття | Емаль |
| Форма | квітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴/упаковка


