
Кулони 12 шт. "Тризуб у колі" на шнурках, патріотичний кулон
360 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KY 2-4.5
+380 (93) 442-88-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулони "Тризуб у колі" сріблястого кольору із біжутерного сплаву на чорних каучукових шнурках.
Довжина шнура 21 см, діаметр кулона 25 мм.
В упаковці 12 кулонів.
Товар продається лише упаковкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Каучук |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина ланцюжка | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в упаковці | 12 Штука. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴/упаковка

