
Краби для волосся 12 шт. 8 см з пучком 12 см зі штучного волосся, шиньйон пучок на крабі
540 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: V 1
+380 (93) 442-88-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Краби для волосся пластикові з пучком зі штучного волосся, 6 кольорів. Шиньйон-пучок хвилястого волосся на крабі.
Довжина заколки-краба 8 см, ширина 2.5 см. Діаметр пучка 12 см.
В упаковці 12 штук (по 2 краби кожного кольору).
Ціна вказана за упаковку 12 крабів.
Товар продається лише упаковкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Заколка–краб |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | штучне волосся |
| Структура волосся | Хвилясті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴/упаковка




