
Діадеми на гребені для волосся 10 шт, корона, стрази
330 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КО 2
+380 (93) 442-88-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діадема зі стразами на гребені для волосся срібляста у вигляді корони.
Розмір прикраси 4 х 3 см, 5 зубців довжиною 4 см.
У упаковці 10 штук.
Товар продається тільки упаковкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Довжина | 40 см |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Висота | 30 мм |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Тип | Диадема |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Кількість в упаковці | 10 Штука. |
| Кількість зубців | 5 шт. |
| Ширина | 30 мм |
| Стиль | Святковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴/упаковка


