NEW

Гребінець для волосся з дзеркалом, масажна щітка для голови, біла з квітами
100 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RA 3-1
+380 (93) 442-88-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гребінець- щітка для волосся виготовлена з пластику. На зворотній стороні гребінця є дзеркало під кришкою. М'які закруглені зубчики забезпечують щадне розчісування та масажний ефект шкіри голови. Наприкінці ручки є знімна вилкоподібна насадка.
Довжина гребінця 19 см, ширина 6 см, довжина зубців 2 см.
Цікавий дизайн, вбудоване дзеркало та компактний розмір – ось переваги таких гребінців-щіток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення гребінця | Розчісування, Укладання |
| Антистатичність | Так |
| Вилоподібна ручка | Так |
| Довжина зубців | 20 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Колір | Білий |
| Тип гребінця | Щітка |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Оздоблення та прикраси | дзеркало |
| Форма | прямокутна |
| Основні атрибути | |
| Матеріал ручки/основи | Пластик |
| Матеріал зубців/щітини | Силікон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




