
Дитячий плюшевий рюкзак сумка Лабубу, яскраво-рожевий хутряний м'який рюкзак LABUBU 22 х 23 см
380 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SM 5-2
Дитячий плюшевий рюкзак-сумка Лабубу / LABUBU виконаний із приємного на дотик штучного плюшу (хутра). Текстильні шлейки для рюкзака регулюються та знімаються. М'яка довга плюшева ручка пристібається карабінами для носіння, як сумки. Зверху рюкзак застібається на "блискавку" та закривається на кнопку.
Розмір рюкзака 23 х 22 см, товщина 11 см.
Ціна вказана за 1 штуку.
Лабубу – це ім'я вигаданого персонажа-«монстра», створеного гонконзьким художником Касінгом Лунгом. Лабубу є плюшевою істотою з великими очима і зубастою посмішкою.
Плюшевий рюкзачок - стильний аксесуар для Ваших дітей!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Плюш |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 11 см |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Персонажі | Лабубу |
- Ціна: 380 ₴


