
Дитяча м'яка сумочка Куромі / KUROMI з ремінцем через плече, плюшева хутряна сумка 18 х 15 см
200 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SM 7-1
+380 (93) 442-88-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча м'яка сумочка з персонажем японських мультфільмів Куромі / KUROMI зі штучного плюшу (хутра). Регульований ремінець із міцного текстилю пристібається карабінами, дві короткі плюшеві ручки вшиті. Зверху сумочка застібається "змійкою".
Сумочка об'ємна – одна половина сумки наповнена синтепоном, як м'яка іграшка. Колір – бузковий.
Розмір сумочки 18 х 15 см, товщина 8 см.
Стильний аксесуар для Ваших дітей!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Плюш |
| Кількість відділень | 1 |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Персонажі | Куроми |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


