NEW

Дитячий плюшевий рюкзак Куромі, рожевий хутряний м'який рюкзак Kuromi 25 х 23 см
380 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SM 2
+380 (93) 442-88-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий плюшевий рюкзак з персонажем японських мультфільмів Куромі / KUROMI виконаний із приємного на дотик штучного плюшу (хутра), шлейки, що регулюються, наполовину плюшеві, наполовину текстильні. Зверху рюкзак застібається "змійкою".
Колір - рожево/бузковий.
Розмір рюкзака 25 х 23 см, товщина 8 см.
Ціна вказана за 1 штуку.
Стильний аксесуар для маленьких модниць!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Плюш |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Персонажі | Куроми |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴




