
Гребінець для волосся SUPERBRUSH глянець, масажна щітка для голови салатова
80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5-12
+380 (93) 442-88-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гребінець-щітка для волосся у пластмасовій коробці глянсовий, колір - салатовий. Довжина 20 см, ширина 8 см.
Щітка для волосся Superbrush – це необхідний помічник при укладанні волосся та складному стайлінгу, підходить для укладання феном, усуває заплутування та утворення вузликів у волоссі, має оригінальний дизайн.
Масажна база щітки є основою з отворами у формі бджолиного вулика. М'які кінчики щітки чудово надають масажний ефект шкірі голови.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hollow Comb |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Тип зубців гребінця | Рідкісні |
| Призначення гребінця | Розчісування, Укладання |
| Термостійкість | Так |
| Антистатичність | Так |
| Гострокінцева ручка | Так |
| Довжина зубців | 20 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Салатний |
| Тип гребінця | Щітка |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴


